O nas

WOPROL ma długą historię. Nasza firma powstała w 1982 roku. Od początku chcieliśmy stworzyć rodzinne przedsiębiorstwo, które będzie w stanie zaopatrzyć rolników w całej Polsce w niezbędne maszyny rolnicze.

Zaczynaliśmy od produkcji drobnego sprzętu wykorzystywanego w produkcji rolnej. Kilka lat nam zajęło, zanim zaczęliśmy produkować opryskiwacze zawieszane i ciągnione, rozsiewacze nawozów i sprzęty sadownicze, ale dzisiaj możemy o sobie napisać, że staliśmy się w tym ekspertami.

Na przestrzeni tych wszystkich lat sukcesywnie powiększaliśmy naszą ofertę oraz system dystrybucji, a wraz z tym coraz więcej rolników zdecydowało się postawić na naszą markę. W ciągu niemal 40 lat sprzedaliśmy ok. 100 000 maszyn rolniczych. Dzisiaj opryskiwacze i rozsiewacze z logo WOPROL można znaleźć w ponad 80 punktach sprzedaży.

38
lat doświadczenia firmy
25
specjalistycznych maszyn w ofercie
80
punktów sprzedaży w całej Polsce

Budowanie renomy naszej firmy zaczęło się od wyznaczenia sobie na początku działalności kilku priorytetów. Od pierwszego dnia istnienia Woprola postawiliśmy na wysoką jakość naszych produkcji. Przyświecała nam idea, żeby stworzyć na podkarpaciu rodzinną firmę i kierować się takimi wartościami, jak solidność, sumienność, rzetelność i dbałość o szczegóły.

Chcieliśmy rozwijać się organicznie. Choć pojawiały się pokusy, by zaryzykować i spróbować szybciej zdobyć rynek, zawsze uważaliśmy, że musimy przede wszystkim zadbać o klientów, których już obsługujemy. Zawsze dążyliśmy do tego, by stworzyć z rolnikami stosunki daleko wykraczające poza relacje na linii klient – sprzedawca. Postawiliśmy na obsługę klienta, która chętnie doradzi w sprawie sprzętu, dobierze indywidualną, spersonalizowaną ofertę i będzie dostępna za każdym razem, gdy kupujący będzie potrzebował naszej pomocy. Setki klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat i wciąż wracają po nowe maszyny rolnicze, udowadniają, że poszliśmy w dobrą stronę i można nam zaufać w kwestiach opryskiwaczy, rozsiewaczy i innych sprzętów.

Solidność, doświadczenie, najlepsze komponenty i profesjonalna obsługa klienta to rzeczy, które nas wyróżniają na polskim rynku. Jest jednak jeszcze coś, czym górujemy nad konkurencją. Choć stawiamy na rodzinne i tradycyjne wartości, w pracy łączymy to z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, które pomagają nam być o krok przed konkurencją. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy w Polsce stosować wskaźniki pomiaru cieczy. Używamy unikalnego systemu blokowania belek do składania w naszych opryskiwaczach, a nasi klienci twierdzą, że nie ma w Polsce producenta maszyn rolniczych, który robiłby lepsze belki do opryskiwaczy, niż WOPROL.

O swoją renomę dbamy też poprzez współpracę z producentami części tylko z najwyższej półki. W naszych opryskiwaczach, rozsiewaczach i innych sprzętach znajdziesz komponenty od takich firm, jak UDOR, ARAG, POLMAC, AGROPLAST, MARSEPLAST, AGROMET, STAROSIELSKI, Cellfast, Verzellesi, Vetroresina Padana, Bondioli & Pavesi, Lechler, TeeJet, czy Madejski.

Wartości, które nam przyświecają przez te wszystkie lata, pozwoliły nam zajść tak daleko. Nie mamy jednak zamiaru nad tym poprzestawać. Wciąż się rozwijamy, powiększamy naszą sieć dystrybucyjną, rozbudowujemy naszą ofertę maszyn rolniczych i szukamy nowych rozwiązań technologicznych, które pozwolą pozostać nam o krok przed konkurencją. Choć przez te wszystkie lata wiele się u nas zmieniło, jedno pozostaje niezmienne: wciąż będziemy robić wszystko, by WOPROL dostarczał rolnikom najlepsze opryskiwacze, rozsiewacze, agregaty i inne maszyny rolnicze w Polsce!

Jesteśmy członkiem Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Zdjęcie firmy z drona

Poniżej prezentujemy też krótką prezentację jednego z naszych opryskiwaczy, który unaocznia, jak wysokiej klasy maszyny rolnicze produkujemy.

Zmień język strony